Corab - Greenoze

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Corab

Corab jest producentem rozwiązań stosowanych w fotowoltaice. Jest również dystrybutorem wyrobów wiodących światowych marek branży PV. Uczestniczymy aktywnie w programie Corab Partner. Nasza współpraca rozwija się bardzo dynamicznie, efektem czego jest otrzymane przez nas wyróżnienie.

Logo Corab Partner

Najdynamiczniej rozwijająca się firma w programie Corab Partner w 2019 roku

Dnia 7 lutego 2020 r. podczas II spotkania Corab Partnerów w Olsztynie otrzymaliśmy wyróżnienie dla NAJDYNAMICZNIEJ ROZWIJAJĄCEJ SIĘ FIRMY W PROGRAMIE CORAB PARTNER W 2019 ROKU. „DZIĘKI WAM JESTEŚMY LIDEREM!” – głosiło hasło na dyplomie wręczonym nam z rąk regionalnego kierownika sprzedaży Łukasza Kotulę.
W imieniu całego zespołu SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA TO WYRÓŻNIENIE, obiecujemy dołożyć wszelkich starań aby wciąż pozostać liderem. Naszym współpracownikom a w szczególności naszym klientom pragniemy z całego serca podziękować za rok 2019. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę prezesa Henryka Białego za wyróżnienie i wręczoną nam statuetkę, która będzie motywowała nas do wyznaczania nowych celów oraz ich realizowania, co będzie skutkowało stałym wzrostem jakości oferowanych przez nas usług.

Firma Corab

Corab powstał w 1991 roku. Dzięki pasji i wiedzy w produkcji elementów ze stali i aluminium, firma stała się jednym z liderów rozwiązań satelitarnych na świecie oraz największym w kraju producentem systemów mocowań paneli fotowoltaicznych.  Dystrybuuje najlepsze rozwiązania sprawdzonych marek.

Wybrane produkty od Corab:

  • System CARPORT to konstrukcja mocowana do fundamentu, będąca jednocześnie wiatą samochodową i miejscem ładowania samochodu elekrtycznego.