Pompa ciepła Augustów - Greenoze

Pompy ciepła Augustów

Ekologiczne źródło ciepła

Decydując się na rozwiązanie oparte o pompę ciepła ogrzejesz w ekologiczny i oszczędny sposób dom oraz ciepłą wodę użytkową. Nasza oferta obejmuje sprzedaż, montaż oraz serwis pomp ciepła.
Jesteśmy świadomi faktu, że dostarczamy dla naszych klientów rozwiązania na lata. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi dostawcami, których komponenty zapewnią komfort użytkowania oraz trwałość potwierdzoną długoletnią gwarancją.

Teren na którym świadczymy usługi

Obszar naszej działalności obejmuje Augustów oraz okoliczne miejscowości. 

Wizualizacja w pomieszczeniu pompa Vitocal 222-G

Ile kosztuje montaż?

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie.

Każde zlecenie wymaga indywidualnego podejścia. Wycenę przygotujemy po konsultacji z naszym specjalistą. Na cenę wpływa wiele czynników, co uniemożliwia opracowanie uniwersalnego cennika. 

Darmowa konsultacja

Zadzwoń

853 853 853

Kontakt

Montaż pompy ciepła

Pompa ciepła jest rozwiązaniem ekologicznym opartym o odnawialne źródła energii. Montaż to pierwszy krok, istotną kwestią jest aby instalator był rzetelny o ugruntowanej pozycji na rynku. Inwestycja w pompę ciepła jest poważną decyzją na lata. Lokalizacja firmy instalacyjnej nie pozostaje bez znaczenia. Przeglądy gwarancyjne oraz pogwarancyjne, możliwość kontaktu z wykonawcą – wszystkie te aspekty przemawiają za firmą lokalną.

Pompa ciepła wykorzystuje odnawialne źródła energii. Montaż pompy ciepła jest działaniem proekologicznym. Dostępne są programy zapewniające dofinansowanie do tej inwestycji. Dzięki współpracy z największymi bankami w Polsce, w tym: BNP Paribas Bank Polska S.A., Crédit Agricole, Alior Bank SA, Santander Bank Polska SA, Millennium Leasing S.A. oferujemy wsparcie w zapewnieniu finansowania Twojej inwestycji.

Pompy ciepła

Więcej informacji na temat pomp ciepła zamieściliśmy na stronie dedykowanej temu rozwiązaniu.