Pompa ciepła Ełk - Greenoze

Pompa ciepła Ełk

Ekologiczne źródło ciepła

Decydując się na rozwiązanie oparte o pompę ciepła ogrzejesz w ekologiczny i oszczędny sposób dom oraz ciepłą wodę użytkową. Nasza oferta obejmuje sprzedaż, montaż oraz serwis pomp ciepła.
Jesteśmy świadomi faktu, że dostarczamy dla naszych klientów rozwiązania na lata. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi dostawcami, których komponenty zapewnią komfort użytkowania oraz trwałość potwierdzoną długoletnią gwarancją. Rozsądnym połączeniem jest duet złożony z pompy ciepła oraz instalacji fotowoltaicznej co zwiększa możliwą do uzyskania kwotę dotacji. 

Teren na którym świadczymy usługi

Obszar naszej działalności obejmuje Ełk oraz okoliczne miejscowości. Nasza siedziba zlokalizowana jest przy drodze krajowej numer 65 kierując się w stronę Olecka.

Wizualizacja w pomieszczeniu pompa Vitocal 222-G

Ile kosztuje montaż?

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie.

Każde zlecenie wymaga indywidualnego podejścia. Wycenę przygotujemy po konsultacji z naszym specjalistą. Na cenę wpływa wiele czynników, co uniemożliwia opracowanie uniwersalnego cennika. 

Darmowa konsultacja

Zadzwoń

853 853 853

Kontakt

Możliwości finansowania pompy ciepła

Finansowanie inwestycji w ekologiczne źródło ciepła jakim jest pompa ciepła może być wsparte dofinansowaniem z programu Czyste Powietrze. Oferujemy również kredytowanie inwestycji. dzięki naszej kompleksowej ofercie oszczędzisz swój czas, załatwiając wszystko w jednym miejscu.

Montaż pompy ciepła

Pompa ciepła jest rozwiązaniem ekologicznym opartym o odnawialne źródła energii. Montaż to pierwszy krok, istotną kwestią jest aby instalator był rzetelny o ugruntowanej pozycji na rynku. Inwestycja w pompę ciepła jest poważną decyzją na lata. Lokalizacja firmy instalacyjnej nie pozostaje bez znaczenia. Przeglądy gwarancyjne oraz pogwarancyjne, możliwość kontaktu z wykonawcą – wszystkie te aspekty przemawiają za firmą lokalną.

Pompa ciepła wykorzystuje odnawialne źródła energii. Montaż pompy ciepła jest działaniem proekologicznym. Dostępne są programy zapewniające dofinansowanie do tej inwestycji. Dzięki współpracy z największymi bankami w Polsce, w tym: BNP Paribas Bank Polska S.A., Crédit Agricole, Alior Bank SA, Santander Bank Polska SA, Millennium Leasing S.A. oferujemy wsparcie w zapewnieniu finansowania Twojej inwestycji.

Pompy ciepła

Więcej informacji na temat pomp ciepła zamieściliśmy na stronie dedykowanej temu rozwiązaniu.