Pompy ciepła Gołdap - Greenoze

Pompy ciepła Gołdap

Ekologiczne źródło ciepła

Decydując się na rozwiązanie oparte o pompę ciepła ogrzejesz w ekologiczny i oszczędny sposób dom oraz ciepłą wodę użytkową. Nasza oferta obejmuje sprzedaż, montaż oraz serwis pomp ciepła.
Jesteśmy świadomi faktu, że dostarczamy dla naszych klientów rozwiązania na lata. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi dostawcami, których komponenty zapewnią komfort użytkowania oraz trwałość potwierdzoną długoletnią gwarancją.

Teren na którym świadczymy usługi

Obszar naszej działalności obejmuje Gołdap oraz okoliczne miejscowości. Nasza siedziba zlokalizowana jest przy drodze krajowej numer 65.

Wizualizacja w pomieszczeniu pompa Vitocal 222-G

Ile kosztuje montaż?

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie.

Każde zlecenie wymaga indywidualnego podejścia. Wycenę przygotujemy po konsultacji z naszym specjalistą. Na cenę wpływa wiele czynników, co uniemożliwia opracowanie uniwersalnego cennika. 

Darmowa konsultacja

Zadzwoń

515 515 970

Kontakt

Montaż pompy ciepła

Pompa ciepła jest rozwiązaniem ekologicznym opartym o odnawialne źródła energii. Montaż to pierwszy krok, istotną kwestią jest aby instalator był rzetelny o ugruntowanej pozycji na rynku. Inwestycja w pompę ciepła jest poważną decyzją na lata. Lokalizacja firmy instalacyjnej nie pozostaje bez znaczenia. Przeglądy gwarancyjne oraz pogwarancyjne, możliwość kontaktu z wykonawcą – wszystkie te aspekty przemawiają za firmą lokalną.

Pompa ciepła wykorzystuje odnawialne źródła energii. Montaż pompy ciepła jest działaniem proekologicznym. Dostępne są programy zapewniające dofinansowanie do tej inwestycji. Dzięki współpracy z największymi bankami w Polsce, w tym: BNP Paribas Bank Polska S.A., Crédit Agricole, Alior Bank SA, Santander Bank Polska SA, Millennium Leasing S.A. oferujemy wsparcie w zapewnieniu finansowania Twojej inwestycji.

Pompy ciepła

Więcej informacji na temat pomp ciepła zamieściliśmy na stronie dedykowanej temu rozwiązaniu.